Prečo očista tela

Detoxikácia - očista organizmu je nevyhnutná

Image

Toto slovo dnes už pozná stále viac ľudí. Označujeme ním čistenie organizmu z vnútra, čo je vlastne odstraňovanie toxických látok z tela.


Detoxikácia môže byť:
- celková, teda čistenie tela z vnútra ako celku,
- cielená, kedy sa snažíme previesť očistu konkrétneho orgánu či systému.

 

Vyčistenie organizmu, teda detoxikácia. má veľmi priaznivý vplyv na zdravie a vitalitu. Detoxikáciu je množné prevádzať u každého človeka bez obmedzenia veku a pohlavia a nemá žiadne škodlivé účinky.
Pri detoxikácii dochádza k uvoľňovaniu toxických látok v tele, k rozpúšťaniu rôznych ložísk a k uvoľňovaniu hlienov. Podmienkou dobrej detoxikácie je dobré vylučovanie odpadových látok a samozrejme dobrý pitný režim, aby sa uvoľnené toxické látky mohli čim skôr z tela vylúčiť.
Ak vylučovanie odpadu nie je dostatočné, môže sa stať, že dôjde k zvýrazneniu problému, ktorý chceme detoxikáciou riešiť. Napríklad, ak dôjde k výraznému uvoľneniu hlienov a začneme viac kašľať alebo sa zvýrazní tvorba hlienov v nosných dutinách. Niekedy sa zvýraznia staré bolesti alebo sa zvýrazní únava a potreba spánku. Ak ste v minulosti mali nejaký zdravotný problém, na ktorý ste už dávno zabudli, môže sa pri detoxikácii objaviť a postupne sa stratí. Všetky prejavy detoxikácie sú podmienené prítomnosťou toxických látok v tele a je to akási daň za to ako sme žili. Prejavy detoxikácie nie sú nebezpečné a nemôžu vám ublížiť.


Ak začnete s detoxikačnou kúrou, snažte sa piť veľa tekutín a mať stolicu aspoň 2x denne.
Čisteniu tela na povrchu hovoríme umývanie a čisteniu tela zvnútra hovoríme detoxikácia. Najjednoduchšie je robiť detoxikáciu pomocou byliniek. Je to veľmi starý a rokmi vyskúšaný spôsob a stále je veľmi aktuálny. Otázkou je, ako kombinovať bylinky, aby bola detoxikácia účinná a kompletná a navyše, aby tie bylinky mali aspoň trochu príjemnú chuť, aby sa dali piť.


Myslíte si, že vaše telo nepotrebuje čistenie, teda detoxikáciu?
Už asi viete, že naše telo, ako živý systém, odpad vytvára a potrebuje ho aj vylučovať.
Ak nemáte 2x denne stolicu a nepijete doporučené množstvo vody, odpadové látky sa z tela nedostatočne vylučujú a jednoducho sa v tele hromadia. Čo by a stalo, keby ste doma prestali vynášať odpadky? Čo by sa stalo, keby ste doma prestali upratovať ? To si určite ani neviete predstaviť!
Určite ste veľa krát prechodili rôzne prechladnutia, či ochorenia. Nie všetko ste vyležali, a tak je veľmi pravdepodobné, že sa vo vašom tele vytvorili rôzne ložiská. Tvorbou ložísk sa naše telo snaží izolovať rôzne choroboplodné baktérie, ktoré vo forme ložísk ostávajú v tele veľa rokov a v rôznych situáciách robia problémy.
Toto je aj vysvetlenie, prečo lieky často nedokážu zdravotný problém úplne odstrániť. Ak užívate lieky aj niekoľko rokov a chorobný stav trvá - lebo ak by ste lieky prestali užívať všetko sa znovu zhorší - je to práve detoxikácia organizmu, ktorá zlepšeniu zdravotného stavu veľmi pomôže. Sami si odpovedzte, či vaše telo potrebuje vyčistiť, teda detoxikovať.

Poznáte nejaký detoxikačný systém?
Ja áno.
Ponúkam Vám náš veľmi jednoduchý a navyše chuťovo veľmi dobrý detoxikačný systém z byliniek, ktorý naviac naše telo aj vyživuje, a tak neuveriteľne zlepšuje zdravie, vitalitu a má podiel aj na spomalení starnutia.

V prípade, že vás tieto informácie oslovili, môžete urobiť nasledovné kroky:

prečítajte si aj iné zaujímavé sekcie
vyplňte tento FORMULÁR NA CHUDNUTIE (kliknite) a my vás budeme diskrétne a nezáväzne kontaktovať.

Po zaregistrovaní sa Vám vyhotovíme a zašleme analýzu vašej postavy a budeme Vám v prípade Vášho záujmu pravidelne a bezplatne zasielať e-mailové informácie o zdravej výžive, stravovaní a správnom životnom štýle.

 

REKLAMNÁ PLOCHA